Hakkımızda

1964 yılında kurulan GYS, dünya çapında 820’den fazla çalışanı olan bir aile şirketidir. Araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapan şirket, şu anda kaynak makineleri, akü şarj cihazları ve araç kaporta onarım ekipmanlarının tasarımı ve üretiminde sektörde önemli bir oyuncudur.

 

Ürünlerimiz

Akü Servis Ürünleri

İki üretim tesisine sahip firmada son derece geniş bir akü şarj ve bakım ürünleri yelpazesi sunulmaktadır. 50 yılı aşkın devam eden üretim sayesinde GYS’nin marka imajı ve bilinirliği her geçen gün yükselmiştir.

Kaynak makineleri

GYS, sektördeki en gelişmiş uygulamalardan genel bakım ve onarım kullanımlarına kadar tüm potansiyel kullanıcılar için en geniş kaynak makineleri, aksesuarları ve sarf malzemelerini üretmektedir.

Kaporta Tamir Ekipmanları

GYS, üretimini gerçekleştirdiği göçük çekme, kaynaklama, perçinleme, indüksiyonlu ısıtma ekipmanları ile kazalara karışan araçlar için dünyanın en geniş onarım hizmetleri yelpazesini sunmaktadır.

 

Altyapı

Araştırma & Geliştirme

Birden çok uzmanlık alanında (elektronik, mekanik vb.) 90’ın üzerinde uzman mühendis ile yüksek teknoloji ürünleri için sürekli yenilik sunulmaktadır. 2014 yılında, araştırmacılara yenilikçi çözümleri ve iyileştirmeleri geliştirmek ve en iyi kaynakları sağlamak için yeni bir araştırma merkezi açılarak önemli bir yatırım gerçekleştirildi.

Endüstriyel sürecin tam entegrasyonu

Üretim sahasında son derece geniş bir işlev yelpazesi ile (elektronik, mekanik, transformatör, kablolama, sac levha, boyama) sürece tam entegrasyon sağlanmaktadır. Her ayrıntıyı kontrol etmek için üretim süreci bu entegrasyona dayanmaktadır. Üretim tesisi, ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Bu üretim tesisine yapılan yatırım ve performansın sürekli iyileştirilmesi gelecekteki rekabet gücünün garantisidir.

Uluslararası erişim

130’dan fazla ülkede bulunan GYS’nin, uluslararası etkisini genişletmek için merkez ofisi Fransa’da bulunmakta olup dünyanın çeşitli bölgelerinde 130’dan fazla kuruluşu da mevcuttur.

 

DNA’mız : Geleceğe yatırım

Yeni pazar gerçekleri sürekli değişmekte ve yeni taleplere hızlı bir şekilde adapte olmak zorunluluk haline gelmektedir. Bu nedenle, distribütörlerin ve müşterilerin hangi zorluklarla karşı karşıya olduklarını bilmek, ürün ve hizmet satın alırken ne beklediklerini anlamak geleceğe yatırımın ana unsurunu oluşturmaktadır.